دیدگاه دو تن از دانشجویان کرمانشاهی درباره طرح دانشجو معلم قرآن

گروه فعالیت‌های قرآنی: دو تن از دانشجویان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه ضمن قدردانی از مسئولان سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور در اجرای این طرح تاکید کردند: برگزاری چنین دوره هایی باید در آینده نیز تداوم داشته باشد.


مجید خوشخوان در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از قم گفت: این دوره از طرح نسبت به دوره گذشته بهتر است و سطح آن نیز بالاتر است.

وی اظهار کرد: اگر در ازمون ورودی سختگیری بیشتری اعمال شود افراد توامندتری نیز به دوره راه می یابند و اینده طرح از موفقیت بیشتری برخوردار خواهد بود.
این دانشجوی کرمانشاهی تصریح کرد: یک دانشجو قرانی باید در محیط خانواده و محله و دانشگاه الگوی اخلاقی دیگران باشد و به خصوص از بقیه افراد مردمی تر باشد.
همچنین امیرحسین مرادی با بسیار عالی توصیف کردن این دوره تصریح کرد: از استادان خبره ای در این طرح استفاده شده است و امکانات خوبی نیز فراهم شده است.
وی اظهار کرد: مباحث بسیار مفید و کاربردی به خصوص در  فنون و روش تدریس ارایه شد که بسیار  عالی بود به خصوص مسایلی در زمینه روان‌شناسی تدریس ارایه شد که در دانشگاه به ما گفته نشده بود و جذابیت زیادی برای ما داشت.
وی تاکید کرد: اگر  این دوره سالی دو بار برگزار شود در تربیت دانشجویان معلم قرآن موفقیت زیادی خواهد داشت و می تواند در قراتنی کردن فضای دانشگاه ها تاثیر بیشتری داشته باشد.

یادآور می شود در این دوره سه روزه که تا ۲۱ آذرماه ادامه دارد ۶۰ دانشجو حضور دارند و در کلاس های مربوطه شرکت خواهند داشت.
این کلاس ها در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ۸ و ۱۰ تا ۴۵/۹ و ۱۰ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه و در نوبت عصر نیز از ساعت ۱۳ و ۳۰  تا اذان مغرب در دو کلاس جداگانه در مجتمع نرجس خاتون(س) جمکران تشکیل می شود و استادان دوره به ارایه مطالب کاربردی و نظری می پردازند.
زیارت بارگاه کریمه اهل بیت(س)، مسجد مقدس جمکران، حرم‌شناسی و بازدید از موزه آستان مقدس قم همچنین برگزاری آزمون پایانی از برنامه های دیگر این دوره سه روزه محسوب می شود.

گزارش تصویری