28 خرداد 1396, 11:45

رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین دوره آموزشی دانشجو معلم قرآن در استان با حمایت و نظارت سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور خبر داد.

وحید خلیلی اردلی در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر اظهار کرد: این دوره از روز شنبه ۹ بهمن ماه جاری با حضور ۲۵ نفر از دانشجویان خواهر  دانشگاه شهرکرد و سایر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان شروع شده است و تا روز پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه به صورت فشرده ادامه دارد.
خلیلی اردلی افزود: محتوای این دوره مشتمل بر مباحث تجوید، تدبر در قرآن و روش تدریس است و دانشجویان شرکت کننده در این دوره پس از گذراندن این دوره در آزمون‌های پایانی دوره که به صورت شفاهی و کتبی برگزار می شود، شرکت می نمایند و در صورت موفقیت، گواهی پایان دوره معتبر از جهاددانشگاهی دریافت می نمایند.
عضو شورای هماهنگی فعالیت های قرآنی استان ادامه داد: طرح دانشجو معلم قرآن از جمله طرح های شاخص قرآنی است که در راستای نهضت قرآن آموزی اجرا می شود و دانشجویانی که در این طرح شرکت می کنند و موفق به دریافت گواهی نامه پایان دوره می شوند، در امر آموزش قرآن در دانشگاه و نیز در قالب اردوهای جهادی با جهاددانشگاهی همکاری می کنند و حق الزحمه ای نیز دریافت می نمایند.
رئیس جهاددانشگاهی استان از سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور به عنوان ناظر و حامی این طرح هماهنگ و از نهادهای مشارکت کننده در اجرای اولین دوره آموزشی دانشجو معلم قرآن در سطح استان از جمله دانشگاه شهرکرد و اداره امور قرآنی استان تشکر و قدردانی کرد.
وی یادآوری نمود در مرحله ثبت نام اولیه این طرح که در آذرماه جاری صورت گرفت، حدود ۱۳۰ نفر از دانشجویان خواهر در استان ثبت نام نمودند و در نهایت پس از برگزاری آزمون ورودی، تعداد ۲۵ نفر پذیرفته و موفق به حضور در این دوره شدند.
آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس -خيابان بزرگمهر - پلاک 85 / تماس با ما : 66402882-66970775 پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد